ICDL

با شرکت در دوره آموزش ICDL ، طی آموزش مهارت های هفتگانه کامپیوتر ای سی دی ال با مبانی کامپیوتر – ویندوز ( Windows ) – اینترنت ( Internet ) – نرم افزار ورد ( Word ) – نرم افزار اکسل ( Excel ) – نرم افزار اکسس ( Access ) – نرم افزار پاورپوینت ( PowerPoint ) و دیگر نرم افزار های اداری آشنا خواهید شد.

با شرکت در این دوره می توانید در کنار یادگیری حضوری فیلم های آموزشی و جزوات استفاده کنید.

ما در آموزشگاه آنلاین شاتوت ، زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای و همچنین سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با امکانات پیشرفته و اساتیدی متخصص، شما را دقیقا به آنچه که می خواهید می رسانیم. و همواره در حین دوره و پس از دوره پشتیبان شما خواهیم بود. پس از دوره شما قادر خواهید بود علاوه بر مدرک داخلی، مدرک فنی و حرفه ای و مدرک سازمان مدیریت برنامه ریزی دریافت نمایید.

معرفی دوره ICDL

امروزه اولین گام برای ورود به بازار کسب و کار حرفه ای آموزش مهارت های هفتگانه ICDL می باشد چرا که تمام شرکت ها و ادارات با کامپیوتر سروکار داشته و شما در هر سمت شغلی نیاز به یادگیری مهارت های icdl نیز دارید.

پس اگر هنوز با آی سی دی ال آشنا نیستید و بدنبال کسب درآمد و یا به دنبال استخدام کشوری هستید همین امروز در دوره ICDL ثبت نام کنید.

یکی از پرطرفدار ترین دوره ها دوره ICDL می باشد .شما می توانید برای شرکت در دوره آموزش ICDL ، آموزشگاه آنلاین شاتوت را انتخاب کنید. ما به شما قول می دهیم مهارت های هفتگانه کامپیوتر ای سی دی ال را خیلی سریع و کاربردی فراخواهید گرفت.

چنانچه خواستار شرکت در کلاسهای حضوری می باشید می توانید به آموزشگاه سبحان در شعبه اصفهان و مبارکه مراجعه کنید.

در آموزشگاه کامپیوتر سبحان رایان، دوره آموزش ICDL ، طوری طراحی شده که کارآموزان بعد از اتمام دوره، با اعتماد به نفس بالا قادر خواهند بود در بازار کار مشغول به کار شوند.

 

آموزشگاه معتبر ICDL به همراه مدرک فنی حرفه ای

 انتخاب یک آموزشگاه ICDL که علاوه بر معتبر بودن بتواند مدرک فنی حرفه ای و بین المللی ICDL  و همچنین مدرک سازمان مدیریت و برنامه ریزی ارائه بدهد، کار سختی است.

خبر خوب اینکه، شما همین الان در حال مطالعه یکی از صفحات بهترین آموزشگاه کامپیوتر آنلاین هستید.

خبر خوب اینکه، شما با حضور در دوره آموزش ICDL می توانید علاوه بر دریافت مدرک فنی حرفه ای ICDL ، مدرک بین المللی بنیاد ICDL و همچنین مدرک سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، سطح توانایی های خود را به صورت غیر قابل باوری افزایش دهید و شانس خود را برای موفقیت در آزمون های استخدام کشوری بالا ببرید.

دریافت مدرک معتبر ICDL

گواهینامه بین المللی دوره آموزش ICDL جامع

از امتیازات و برتری های آموزشگاه آنلاین شاتوت این است که، این مجموعه زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای و همچنین سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور مشغول به کار است. به همین جهت علاوه بر مدرک معتبر  فنی حرفه ای ICDL ، به تمام فراگیران دوره آموزش ICDL جامع ، بعد از گذرندان کامل دوره، مدرک سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور که مدرک معتبر و قابل ارائه به سازمانهای مختلف دولتی می باشد تقدیم می شود.

فراموش نکنید که مدرک ICDL آموزشگاه آنلاین شاتوت مدرک بسیار معتبر و قابل‌ ارائه به ادارات و سازمان‌های داخلی و خارجی، جهت استخدام کشوری و ارتقاء درجه شغلی می باشد.

توجه کنید که مدرک مهارت هفتگانه کامپیوتر ICDL شناخته‌شده ترین گواهینامه در سطح جهانی برای کاربران کامپیوتر است. دوره مهارت های هفتگانه کامپیوتر راهی برای ورود به جامعه اطلاعاتی و تحصیلات عالیه در زمینهٔ IT می باشد.

برای اطلاعات مفیدتر می توانید مقاله آشنایی با دوره هفت مهارت ICDL  را مطالعه کنید.

مخاطبین دوره آموزش مهارت ICDL ویژه استخدام

  • کسانی که می‌خواهند مهارت‌های هفتگانه ICDL را تا سطح پیشرفته فرا گیرند
  •  دانشجویان هر رشته و مقطع تحصیلی
  • کارمندان شاغل در ادارات و مؤسسات دولتی و غیردولتی
  • افرادی که نیاز به ارتقاء شغلی دارند
  • کسانی که داوطلب استخدام کشوری هستند

توجه داشته باشید که یکی از مدارک ضروری برای استخدام کشوری در شرکت های دولتی مدرک ICDL است.

 

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *