pdf

نحوه ترکیب فایلهای PDF در ویندوز ۱۰

بسیاری از وب سایت ها و برنامه های شخص ثالث وجود دارند که می توانید از آنها برای ترکیب چندین سند PDF در یک فایل واحد استفاده کنید. و بسیاری از آنها این کار را برای شما بسیار آسان می کنند – اغلب ، فقط انتخاب فایل ها و کلیک بر روی یک دکمه است.
اما باز هم ، شما باید تحقیقات خود را انجام دهید تا مطمئن شوید سرویس مورد استفاده شما امن است و فایل مخربی را روی رایانه شما نصب نخواهد کرد. اگر نمی خواهید این کار را انجام دهید ، احتمالاً بهتر است از برنامه Adobe Acrobat DC برای پردازش فایلهای PDF استفاده کنید.

توجه: Acrobat DC رایگان نیست. شما باید برای عضویت ماهانه یا سالانه شما باید ثبت نام کنید که از ۱۲٫۹۹ دلار در ماه شروع می شود و تا ۲۴٫۹۹ دلار در ماه افزایش می یابد.
با این حال ، اگر رسیدگی به پرونده های PDF مانند ویرایش ، ایجاد ، ارسال یا تبدیل و ترکیب فایل های PDF ، بخش بزرگی از کار شما است، شاید ارزش پرداخت آن اشتراک سالانه را با قیمت ۱۴٫۹۹ دلار در ماه داشته باشد. نه فقط برای ایمنی بلکه همچنین برای راحتی و تضمین اینکه اسناد PDF شما دقیق و بدون خطا هستند.

 

مرحله ۱: Adobe Acrobat DC  را باز نمایید . به Tools > Create & Edit بروید.

12c

 

مرحله ۲: در قسمت Combine Files ، روی Open کلیک کنید.

این کار شما را به فضای کاری Combine Files می برد که می توانید فایلها را اضافه کنید ، آنها را به ترتیب مورد نظر تنظیم مجدد کنید و آنها را در یک فایل PDF واحد ادغام کنید. زیبایی این ابزار این است که انواع مختلفی از پرونده ها ، از PDF و فایل های تصویری گرفته تا اسناد Word و Excel را قبول می کند.

مرحله ۳: در فضای کاری Combine Files، فایلهایی را که می خواهید ترکیب کنید بکشید و رها کنید یا بر روی Add Files کلیک نمایید و آنها را در کادر گفتگو انتخاب کنید.

همچنین می توانید پوشه ها را اضافه کرده ، یک صفحه وب اضافه کرده یا از Clipboard اضافه کنید.

13c

مرحله ۴: پرونده ها را به ترتیبی که می خواهید در سند PDF نهایی ظاهر شود با کشیدن و رها کردن ترتیب دهید.

مرحله ۵: پس از آماده شدن ، روی دکمه Combine در قسمت بالا سمت راست کلیک کنید یا به سادگی Shift + Ctrl + I را فشار دهید.
هنگامی که فایلهای شما در یک سند PDF واحد ادغام شدند ، یک برگه در کنار زبانه Home و Tools ظاهر می شود. برای دسترسی به سند روی آن کلیک کنید.

14c

مرحله ۶: هنگامی که از سند PDF راضی هستید ، برای ذخیره آن ، روی نماد ذخیره در سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید. همچنین می توانید Ctrl + S را فشار دهید.

شما همچنین می توانید فایل را در Adobe Document Cloud خود ، که در اشتراک پرداخت شده شما است ، ذخیره کنید ، بنابراین فضای ذخیره سازی را در رایانه خود ذخیره می کنید. برای انجام این کار ، بر روی cloud با نماد فلش به سمت بالا ، کنار دکمه ذخیره کلیک کنید. یا به سادگی Shift + Ctrl + W را فشار دهید.

مرحله ۷: پوشه ای را که می خواهید سند PDF جدید خود را در آن ذخیره کنید ، انتخاب کنید ، نام پرونده خود را تایپ کنید و به Save ضربه بزنید.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *