solutions

مجموعه کتاب های Solutions برای زبان آموزان نوجوان بین ۱۹-۱۴ سال توسط انتشارات Oxford به چاپ رسیده است ، این مجموعه از معروف ترین کتابهایی است که در آموزشگاه های ایران تدریس می شود.

این مجموعه با تاکید بر آموزش مکالمه (speaking) و نگارش (writing) در زبان انگلیسی و همچنین تمرکز بر آمادگی زبان آموزان جهت آزمونهای انگلیسی ساختار ساده آن و رویکرد هدایتی آن برای یادگیری، دانش آموزان  را در زمینه استفاده از زبان انگلیسی کمک و تشویق می کند.

این دوره آموزشی زبان انگلیسی مهارتهای زبان انگلیسی زبان آموز را ارتقاء می بخشد . مدرسان زبان انگلیسی که از مجموعه Solution استفاده می کنند اذعان می نمایند که همه زبان آموزان در انتهای دوره می توانندبه خوبی به زبان انگلیسی صحبت کنند.

اولین جلد این مجموعه برای سطح Elementry پیشنهاد می گردد. این مجموعه بر پایه مکالمه ، آموزش و استفاده آسان با تاکید بر موضوعات مورد علاقه نوجوانان طراحی شده است. بطوری که بسیاری از مدرسین زبان این رده ی سنی Solution را از جمله بهترین مجموعه های تدریسی و بخصوص آموزش مکالمه می دانند. کتاب از نظر محتوا و موضوع به روز و بسیار مهیج است و از این جهت زبان آموز را کاملا تشویق به فعالیت و تمرین مکالمه می نماید. مهارتهای writing و speaking هریک بصورت گام به گام در هر درسی کامل می شوند تا در انتها زبان آموز به راحتی و متکی به خود باشد.

هر سطح آموزشی شامل موارد زیر می باشد :

  • کتاب دانش آموز به همراه CD
  • کتاب معلم به همراه CD
  • Workbook به همراه CD و
  • Answers

جهت دانلود رایگان کتاب Solutions Elementary روی دکمه زیر کلیک کنید.

[siteorigin_widget class=”Thim_Button_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”Thim_Single_Images_Widget”][/siteorigin_widget]

آموزشگاه آنلاین شاتوت ، اقدام به ارائه دانلود رایگان مجموعه کتابهای solution در ۴ سطح Elementary ، Pre Intermediate ، Intermediate ، Upper Intermediate برای شما نموده است.

برای دانلود رایگان مجموعه کتابهای زبان انگلیسی solution همراه ما باشید.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *