tweeter downloader

در این مقاله ساده‌ترین روش دانلود و ذخیره ویدیو، گیف و عکس‌های توییتر را از طریق کامپیوتر و بدون نیاز به سایت و نرم‌افزار ویژه‌ای را آموزش می دهیم.

دانلود ویدیو و گیف

گام اول: ویدیو یا گیفی را که مورد نظرتان را پیدا کنید. آدرس URL توییت موردنظر را کپی کنید. آدرس URL توییت را می‌توانید با کلیک کردن روی نماد سه‌نقطه (…) که زیر ویدیو یا گیف قرار دارد پیدا کنید. در منوی بازشده Copy Link to Tweet را انتخاب نمایید.

tu1

لینک را کپی کنید.

tu2

گام دوم: در لینک URL قبل از کلمه Twitter, عبارت Mobile. را تایپ کنید. برای مثال لینک بالا را باید به‌صورت

https://mobile.twitter.com/HillaryClinton/status/771484431219564544 بنویسید.

گام سوم: لینک اصلاح‌شده را در مرورگر خود وارد نموده ، صبر کنید تا کمی از ویدیو پخش شود، سپس روی ویدیو کلیک راست کنید و در منوی بازشده، گزینه save video as را انتخاب کنید.

tuu

ویدیو یا گیف را با فرمت mp4 و در مقصد موردنظر در کامپیوتر ذخیره نمایید.

دانلود عکس

جهت دانلود عکس‌های توییتر مراحل زیر را دنبال نمایید.

گام ۱: DownAlbum را روی گوگل کروم نصب کنید. در شکل زیر آیکون DownAlbum را مشاهده می‌کنید.

tu5

گام ۲: به اکانتی که می‌خواهید از آن عکس دانلود کنید رفته ، سپس روی آیکون DownAlbum کلیک نمایید تا عکس دانلود شود. در شکل زیر مراحل تصویری این کار را مشاهده می نمایید. ابتدا به اکانت موردنظر بروید، در گوشه سمت راست مرورگر، روی DownAlbum و سپس Normal کلیک کنید تا عکس موردنظر دانلود شود.

tu6

زمانی که فرآیند دانلود شروع شد، صفحه‌ای مانند عکس زیر بازخواهد شد. با انتخاب Stop یا Close می‌توانید دانلود کردن را متوقف نمایید.

tu7

بعد از اتمام فرآیند دانلود، پنجره‌ای باز می‌شود که باید در آن مقصد ذخیره کردن عکس در کامپیوتر را مشخص کنید. همچنین اگر فرآیند دانلود را متوقف کنید، پنجره‌ای باز می‌شود و نظر شما را در مورد ذخیره کردن عکس می گیرد.

با استفاده از میانبر CTRL+S در ویندوز پرس می‌توانید تمامی عکس‌ها را ذخیره کنید. اگر ویندوزتان مک پرس است، از میانبر COMMAND+S استفاده کنید.

tu8

با این کار تمامی عکس‌ها در پوشه twitterpage_files ذخیره خواهد شد.

قدم ۳: فرمت عکس‌ها را از .png-orig یا.jpg-orig به .png یا.jpg تغییر دهید.

عکس‌هایی با فرمت .png-orig یا .jpg-orig در کامپیوتر قابل پخش نمی باشد.

tu9

بنابراین باید فرمت عکس‌ها را .png یا .jpg کنید تا بازشوند. تغییر دادن فرمت تک‌تک عکس‌ها شاید کمی سخت باشد، بهترین راه‌حل تغییر دادن گروهیِ عکس‌ها می باشد که به شما آموزش می‌دهیم.

روش سوم دانلود عکس و ویدیو توییتر (وبسایت تی دانلودر)

نمی‌دانید که چطور ویدیو و گیف های توییتر را آنلاین دانلود کنید؟ پس با ما همراه باشید. با استفاده از Twdownloader می‌توانید در یک‌چشم به هم زدن ویدیو موردنظر را دانلود کنید. برای این کار سه مرحله زیر را دنبال کنید.

بعدازاینکه وارد توییتر شدید، در گوشه سمت راستِ ویدیو یک فلش رو به پایین قرار دارد، روی آن کلیک کنید و گزینه copy link to tweet  را انتخاب کنید.

مرحله ۲

tu11

بعد از کپی کردن URL توییت موردنظر، در سایت twdownloader بروید و در کادر بالا کلیک راست کنید و لینک کپی شده را paste کنید. سپس دانلود را بزنید.

مرحله ۳

tu12

می‌توانید روی عبارت Download کلیک راست کنید تا کیفیت‌های مختلف ویدیو نمایان شود. بعد از انتخاب کیفیت موردنظر Save link As را بزنید تا دانلود آغاز شود.

سوالات متداول شما :

اگر بعد از وارد شدن به این سایت خطایی رخ بدهد، چه باید کرد؟ بعد از چند دقیقه دوباره وارد سایت شوید و فیلم موردنظر را از توییتر دانلود نمایید.

ویدیوهای دانلود شده در کجا ذخیره می گردند ؟ بعد از کلیک روی Download، صفحه‌ای باز می‌شود که کیفیت‌های مختلف فیلم را نشان می‌دهد و سپس شما می‌توانید مقصد موردنظر را وارد کنید تا ویدیوها آنجا ذخیره شوند.

چرا بعضی از ویدیوها دانلود نمی‌شوند؟ ممکن است به دلایل زیر این اتفاق بیافتد:

  • ممکن است لینک کپی شده اشتباه یا خراب باشد.
  • ممکن است لینک کپی شده به یک اکانت پرایوت تعلق داشته باشد.
  • ممکن است لینک کپی شده شامل عکس باشد نه ویدیو.

آیا می‌توان بدون عضویت در توییتر ویدیو دانلود کرد؟ خیر، حتماً باید عضو توییتر باشید تا بتوانید ویدیوی موردنظرتان را از توییتر دانلود کنید.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *