کتاب های American English File

American English File کتاب های

 
کتاب های American English File از مزایای منحصربه فرد و اثبات شده خود در ایجاد اعتماد به نفس، فرصت و انگیزه، دانشجویان صحبت می کند. محتوای بالای آن بر تحرک بالا و قابلیت دسترسی، با استفاده از طنز و تخیل برای ترغیب دانش آموزان به برقراری ارتباط و لذت بردن از یادگیری زبان انگلیسی سازماندهی می شود. گرامر، واژگان و بنیاد تلفظ به طور دقیق چهار مهارت را پشتیبانی می کند و به تدریج اعتماد به نفس و عملکرد دانش آموزان را به زبان انگلیسی می سازد.

درباره نویسنده کتاب های American English File

کلیو اکسدن به مدت ۲۳ سال به تدریس زبان انگلیسی و معلمان آموزش دیده عمدتا در اسپانیا، همچنین در ترکیه، کویت، الجزایر و انگلیس که در آن زمان معلم RSA در کالج PADWORTH در برکشایر بود پرداخته است. او در ۱۵ سال گذشته تدریس در شورای انگلیس، والنسیا را گذرانده است. پل سگیلسون از سال ۱۹۷۸ به تدریس EFL می پردازد. او اکنون به طور آزادانه کار می کند و وقت خود را بین نوشتن، آموزش و مسافرت تقسیم می کند. از سال ۲۰۰۰ و ۲۰۰۱ به عنوان مربی برای سازمان OUP در برزیل کار می کند.

کتاب های American English File

کتاب های American English File

مجموعه کتاب های American English File در شش سطح ارائه می شود که توسط انتشارات آکسفورد چاپ شده است. این مجموعه از بهترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی با لهجه ی آمریکایی می باشد که در اکثر موسسات آموزش زبان انگلیسیکشور استفاده می شود. مجموعه کتاب های File American English شامل PDF های student books و workbook، فایل های صوتی هر دو کتاب و آزمون های کتاب می باشد. ۶ سطح مجموعه کتاب هایAmerican English File شامل سطح starter و کتاب هایی از شماره ۱ تا ۵ است که سطح Starter پایین ترین سطح از لحاظ دشواری و سطح شماره ۵ بالاترین سطح می باشد. هر کتاب از مجموعه کتاب های American English File بین ۱۰ تا ۱۲ درس دارد. بیشترین تمرکز این کتاب ها بر روی ۳ بخش گرامر، واژگان و تلفظ است. یکی از نقاط قوت این مجموعه این است که به تقویت مهارت مکالمه نسبت به بقیه مهارت ها، در حالیکه به ۳ مهارت دیگر (مهارت های شنیداری، نوشتاری و درک مطلب) نیز می پردازد، اهمیت ویژه ای داده است.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *