نرم افزار E-tabs

یادگیری نرم افزار E-tabs به این علت حائز اهمیت است که نرم افزار E-tabs نرم افزار خلاقانه و انقلابی برای تجزیه و تحلیل ساختاری و طراحی ساختمان ها است. آخرین نسخه نرم افزار E-tabs با ۴۰ سال تحقیق و توسعه مداوم، ابزارهای مدل سازی و تجسم مبتنی بر شی D 3 بی نظیر، قدرت تحلیلی سریع و غیر خطی سریع، قابلیت طراحی پیشرفته و جامع برای طیف گسترده ای از مواد و نمایشگرهای گرافیکی را دارد و همچنین نقشه های نموداری را به کاربرانی ارائه داده تا به یادگیری نرم افزار E-tabs به سرعت و دقت بیشتری بپردازند ونتایج تجزیه و تحلیل و طراحی را درک نمایند.

نرم افزار E-tabs

 

از طریق یادگیری نرم افزار E-tabs چگونه می توان طراحی را انجام داد؟

 

نرم افزار E-tabs از زمان شروع طراحی از طریق نقشه های نموداری، تمام جنبه های فرآیند طراحی مهندسی را تکمیل می کند. ایجاد مدل هرگز ساده نبوده، دستورات طراحی بصری باعث تولید سریع فریم و طراحی می شوند.

همچنین نرم افزار E-tabs طراحی قاب های فلزی و بتونی (با بهینه سازی خودکار) ، تیرهای کامپوزیت ، ستون های کامپوزیت ، تیرچه های استیل و دیوارهای برشی بتونی و سنگ تراشی ، همانند بررسی ظرفیت اتصالات فولادی و صفحات پایه را شامل شده است. در یادگیری نرم افزار E-tabs باید به این نکته اشاره کرد که مدلها ممکن است به طور واقع بینانه ای ایجاد گردند و تمام نتایج را می توان مستقیم بر روی ساختار نشان داد. در نرم افزار E-tabs گزارش های جامع و قابل تنظیم برای کلیه نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل و خروجی طراحی موجود است و نقشه های ساختار نموداری می توانند برای سازه های بتونی و فولادی تولید می شود.

 

E-tabs مجموعه ای بی نظیر از ابزارها را برای مهندسان سازه در حال طراحی ساختمان ها فراهم می کند، خواه آنها که بر روی سازه های صنعتی تک طبقه ای و یا خواه آن ها که بر روی بلندترین برج های تجاری کار می کنند. بی نهایت توانا و در عین حال از لحاظ کاربردی آسان می باشد، از دهه های پیش با عبارت E-tabs معرفی شده است و این آخرین نسخه نرم افزار همچنان این سنت را با ارائه مهندسین نرم افزار پیشرفته ادامه می دهد تا بیشترین تولید را داشته باشد و یادگیری نرم افزار E-tabs را برای مبتدیان تضمین می کند.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *