ICDL

آیا تاکنون در دوره های ICDL شرکت کرده اید؟ آیا در جریان ضرورت کسب مهارت های هفت گانه کامپیوتر قرار دارید؟ در ادامه متن همراه ما باشید تا راجع به اهمیت اخذ مدرک ICDL مطالب مفیدی را دریافت نمایید.

مدرک ICDL ; کسب مهارت در حوزه کامپیوتر و استفاده عملی از آن

احتمالاً این جمله به گوشتان خورده است که «کسی که در دنیای امروز توانایی کار با کامپیوتر را ندارد، بی سواد قلمداد می شود»! بله همین‌ طور است. اکثر امور روزانه ما، مرتبط به فعالیت هایی می شوند که توانایی کار با کامپیوتر و اینترنت را می طلبند. برای اینکه بتوانید با اطمینان بیشتر امور بانکی خود را از طریق فضای مجازی انجام دهید، یا خرید یک محصول یا ثبت یک سفارش را در فضای اینترنت انجام دهید و به دیگران متکی نباشید بهتر است تا نسبت به یادگیری مهارت های هفت گانه کامپیوتر اقدام نمایید و مدرک ICDL را اخذ کنید. در دست داشتن این مدرک نشان دهنده این است که شما به مباحث ورد، پاورپوینت، اینترنت، اکسل، اکسس، ویندوز و اوت لوک تسلط دارید. مهارت هایی کاربردی که می تواند برای شما قابلیت درآمدزایی داشته باشد.

[siteorigin_widget class=”Thim_Single_Images_Widget”][/siteorigin_widget]

مدرک ICDL؛ نحوه اخذ مدرک و مزایای آن

برای اخذ مدرک ICDL، لازم است در دورهایی که مؤسسات آموزشی در حوزه مبانی کامپیوتر برگزار می کنند شرکت کنید. این دوره ها هم به صورت کلاس های حضوری در محل آموزشگاه ها و هم به صورت دوره های آموزش آنلاین ICDL برگزار می شوند. با شرکت در دوره های آموزش آنلاین، ضمن دریافت کیفیت بالای آموزش، می توانید در وقت و هزینه خود نیز صرفه جویی نمایید. چنانچه در آزمون پایان دوره بتوانید حد نصاب نمره را کسب کنید موفق به دریافت مدرک ICDL می شوید. از مزایای مدرک ICDL، می توان به بی نیاز شدن از سایر افراد برای انجام امور کامپیوتری و اینترنتی، امکان استخدام در فضاهای کاری نیازمند مهارت های کامپیوتری، امکان راه اندازی کسب و کار مرتبط و حتی آموزش کامپیوتر به سایر افراد و … اشاره کرد.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *