ویرایش دوم کتاب های American English File

ویرایش دوم کتاب های American English File طوری طراحی شده است تا زبان آموزان بتوانند بیش تر از پیش انگلیسی صحبت کنند. ارتقای انگیزه ی زبان آموزان و ارتقای مطالب دیجیتالی نیز از جمله اهداف ویرایش دوم کتاب های American English File می باشد. معلمان و زبان آموزان معتقدند که کتاب های American English File به آنها کمک کرده تا بهتر بتوانند به انگلیسی صحبت کنند.

ویرایش دوم کتاب American English File

در ویرایش دوم کتاب های American English File با طیف گسترده ای از مطالب دیجیتال جالب جدید مواجه می شویم. این نسخه ی جدید American English File در حال حاضر نسخه ی کامل و درجه یکی برای زبان آموزانی است می خواهند به انگلیسی صحبت کنند. ویرایش دوم American English File روش متداولی را که توسط نویسندگان مشهور جهان کریستینا لاتام کوینگ و کلیوی اگزدنن تهیه شده است را حفظ می کند. از دیدگاه این نویسندگان فرصت مساوی است با یادگیری که توامان با انگیزه است.

با استفاده از دستور زبان، واژگان و تلفظ هر درس زبان آموزان به پایه محکمی برای اینکه به خوبی صحبت کنند مجهز می شوند. به علاوه، استفاده از منابع دیجیتالی این مجموعه انعطاف پذیری و انتخاب بیشتری را فراهم می آورد. زبان آموزان می توانند در کلاس یا در حال حرکت به صورت آنلاین تمرین کنند.

ویژگیهای ویرایش دوم کتاب های American English File

ویرایش دوم کتاب های American English File براساس شیوه رایج ویرایش اول با مطالبی گردآوری شده که باعث شده زبان آموزان بهتر بتوانند انگلیسی صحبت کنند. ویرایش دوم با طراحی به روز شده حتی رابطه ی بین زبان آموزان و معلمان را بهتر می کند. ۷۵ % مطالب جدید به منظور جذابیت بصری بهبود یافته اند و موضوعاتی را عنوان می کنند تا انگیزه ی زبان آموزان را بالاتر ببرند.ارتقای مطالب دیجیتالی جدید فرصت های بیشتری را برای زبان آموزان ایجاد می کند تا نسبت به قبل هم در داخل و هم در خارج از کلاس بهتر صحبت کنند. تمرین آنلاین و برنامه ی تلفظی به طور کلی عملکرد بهتری را برای زبان آموزان فراهم می آورد.

با تقویت پایه ای زبان زبان آموزان و فراهم کردن فرصت های بیشتر برای Speaking جای تعجب نیست که ویرایش دوم کتاب های American English File  دوره ای است که باعث می شود همه صحبت کنند.

کتاب های American English File

کتاب های American English File از میلیون ها زبان آموز پشتیبانی کرده است تا بتوانند به انگلیسی صحبت کنند. ۹۰% دانش آموزان معتقدند که این کتاب ها به مهارت های صحبت کردن آن ها کمک کرده است. ۸۵% از معلمان معتقدند که کتاب های American English File به زبان آموزان کمک می کند تا با اطمینان بیشتری صحبت کنند.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *