مجموعه کتاب های آموزش زبان

مجموعه کتاب های آموزش زبان انگلیسی

از طریق آمار فروش کتاب های آموزش زبان انگلیسی میتوان دریافت که زبان انگلیسی یکی از محبوب ترین زبان ها در سراسر دنیا می باشد و بعد از زبان چینی به عنوان پر گویش ترین زبان دنیا شناخته می شود. تقریبا تمامی افراد تمایل دارند برای یادگیری زبان دوم خود زبان انگلیسی را یاد بگیرند چرا که به عنوان زبان بین المللی در بسیاری از کشورهای دنیا شناخته می شود. امروزه برای آموزش زبان انگلیسی کتاب های زیادی روانه بازار شده، شاید بتوان گفت با وجود اینکه امروزه نرم افزارها، وب سایت ها و بسته های زیادی جهت آموزش زبان انگلیسی وارد بازار شده است ولی هنوز بهترین منبع آموزشی کتاب های آموزش زبان انگلیسی می باشند.

بهترین ناشران کتاب های آموزش زبان انگلیسی

  1. انتشارات Cambridge
  2. انتشارات Oxford
  3. انتشارات Pearson longman
  4. انتشارات Collins
  5. انتشارات Mcmillan
  6. انتشارات National Geographic Learning
[siteorigin_widget class=”Thim_Single_Images_Widget”][/siteorigin_widget]

کتاب های آموزش زبان انگلیسی

کتاب های آموزش زبان؛ Headway

شیوه آموزشی کتاب های آموزش زبان انگلیسی Headway به طریقی عمل می کند که دانش آموزان را قادر می سازد تا زبان جدید را در متن ببینند، و طیف وسیعی از کارهای درک مطلب، تمرین های زبان و واژگان و فعالیت های تکمیلی چهار مهارت را تمرین کنند. دانش آموزان را قادر می سازد که زبان جدید را در متن ببینند و طیفی از کارهای درک مطلب، تمرین های زبان و واژگان و فعالیت های گسترده مربوط به چهار مهارت را تمرین کنند.

 

کتاب های اموزش زبان؛ American English File

کتاب های آموزشی زبان American English File طوری طراحی شده است تا زبان آموزان بتوانند بهتر انگلیسی صحبت کنند. اهمیتی که مجموعه کتاب های American English File  به تقویت مکالمه می دهد باعث می شود که از دیگر کتاب های آموزش زبان انگلیسی متمایز گردد.

 

 

 

کتاب های آموزش زبان؛ Summit Top notch and

این دوره کتاب های آموزش زبان انگلیسی شامل کلیه مهارت های Writing، Listening، Speaking، Learning می باشد. کتاب های Top notch  شامل سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته می باشد و در Summit1 و Summit2 زبان آموزان مراحل تسلط بر زبان انگلیسی را طی خواهند کرد.

 

کتاب های آموزش زبان؛ Four corners

کتاب های آموزش زبان انگلیسی Four corners از چهار مهارت زبان انگلیسی برای جوانان و نوجوانانی که می خواهند با استفاده از زبان انگلیسی در زندگی روزمره شان با دیگران ارتباط برقرار کنند.

ویژگی این کتاب ها نمایش واضح واژگان، برنامه درسی گرامر و یک درس زبان کاربردی روزمره در هر درس همراه با تمرین منظم هر ۴ مهارت می باشد.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *